Комітет Верховної Ради підтримав закон про столицю за проєктом Ткаченка

Засідання комітету з питань організації державної влади, місцевого самоврядування і регіонального розвитку. Фото: Олександр Ткаченко Об этом сообщает dv-gazeta.in.ua со ссылкой на СМИ.Комітет Верховної Ради з місцевого самоврядування запропонував парламенту підтримати проєкт закону про столицю (2143-3) від групи депутатів «Слуга народу» на чолі з Олександром Ткаченком, повідомляє Інтерфакс-Україна.

Три інші проєкти комітет рекомендував відхилити. Це 2143 від групи «Слуги народу» на чолі з Андрієм Клочком, 2143-1 від «Євросолідарності» на чолі з Сергієм Алексєєвим і 2143-2 від фракції «Голос» на чолі з Андрієм Осадчуком.

«Дві команди Слуги народу, які подавали схожі за суттю законопроєкти, але під різними номерами, об’єднуються і разом допрацьовуватимуть закон», – повідомив Ткаченко.

На засіданні комітету з питань організації державної влади, місцевого самоврядування і регіонального розвитку був присутній і мер Києва Віталій Кличко. Він запропонував відправити всі чотири законопроєкти на експертизу до Венеціанської комісії, а також обговорити їх із експертами та громадськістю.

Законопроєкт Ткаченка передбачає внесення змін до закону України «Про столицю України – місто–герой Київ». Загалом він позбавляє міського голову права управляти КМДА. Докладніше про проєкт – в окремому матеріалі «Хмарочоса».

Нагадаємо, гендиректор холдингу 1+1 Media Олександр Ткаченко заявляв, що розглядає можливість обійняти посаду голови КМДА.

* Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.


Джерело статті: “https://hmarochos.kiev.ua/2019/10/02/komitet-verhovnoyi-rady-pidtrymav-zakon-pro-stolytsyu-za-proyektom-tkachenka/”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя